Olympiatoppen -- Sammen om de store prestasjonene

Konkurranseplan

De 25 norske utøverne skal delta i 10 idretter og konkurrere i 39 medaljeøvelser under Paralympics i Rio 7.-18. september 2016. 

08.09. Day 1

       
         
Shooting 08:30 - 09:20 R2 W 10m AirRifle Qual Monica Lillehagen
  10:30 - 11:00 R2 W 10m AirRifle Final Monica Lillehagen
Swimming 11:48 - 12:03 S5 W 200m Free Heats Sarah Louise Rung
  20:40 - 20:50 S5 W 200m Free Final Sarah Louise Rung
Table Tennis 10:20 - 11:00 SF8 Womens Single Qual Aida Dahlen
  11:40 - 13:00 SM5 Mens Single Qual Tommy Urhaug
  20:40 - 21:20 SF8 Women Single Qual Aida Dahlen
         
 

09.09. Day 2

     
         
Athletics 17:45 - 19:00 F42/44 Men Javelin - Final Runar Steinstad
Rowing 08:30 - 09:15 AS Women's Single Sculls Heats Birgit Skarstein
Shooting 09:30 - 10:20 P2 Women 10m AirPistol Qual Anne Cathrine Krüger
  13:00 - 14:00 P2 Women 10m AirPistol Final Anne Cathrine Krüger
Table Tennis 09:40 - 11:00 SM5 Mens Single Qual Tommy Urhaug
  16:40 - 18:00 SM5 Mens Single Qual Tommy Urhaug
  18:00 - 19:20 SF8 Women Single Qual Aida Dahlen
         
 

10.09. Day 3

     
         
Artchery 15:00 - 17:00 Compound Open  - ranking round Morten Johannessen
Rowing 08:30 - 09:15 AS Women's Single Sculls Oppsaml Birgit Skarstein
Shooting 09:30 - 10:20 R3 Mix 10m AirRifle Qual  Amanda; Monica; Paul Aksel 
  11:45 - 12:15 R3 Mix 10m AirRifle Final Amanda; Monica; Paul Aksel 
  12:15 - 13:30 R4 Mix 10m AirRifle Qual  Sonja Tobiassen
  14:45 - 15:15 R4 Mix 10m AirRifle Final Sonja Tobiassen
Swimming 10:10 - 10:20 S5 W 50m Butterfly Heats Sarah Louise Rung
  18:25 - 18:35 S5 W 50m Butterfly Final Sarah Louise Rung
Table Tennis 11:00 - 11:40 SM5 Mens Single Qual Tommy Urhaug
       
 

11.09. Day 4

   
         
Athletics 10:30 - 11:40 F44 Discus Women Final Ida Yessica Nesse
Equestrian 10:00 - 12:50 Team Test - Grade III Ann Cathrin Lübbe
Rowing 09:50 - 10:10 AS Women's Single Sculls Final Birgit Skarstein
Shooting 09:15 - 11:45 P3 Mixed 25m Pistol Qual Anne Cathrine Krüger
  13:00 - 14:00 P3 Mixed 25m Pistol Finale Anne Cathrine Krüger
Swimming 10:20 - 1030 S14  M 200m Free Heats Adam Ismael Wenham
  11:30 - 11:45 SB4 W 100m Breast Heats Sarah Louise Rung
  18:45 - 18:55 S14  M 200m Free Final Adam Ismael Wenham
  20:20 - 20:30 SB4 W 100m Breast Final Sarah Louise Rung
Table Tennis 10:15 - 11:00 SM5 Mens Single Quarterfinal Tommy Urhaug
  11:00 - 11:45 SF8 Women Single Semifinal Aida Dahlen
  11:45 - 12:30 SM5 Mens Single Semifinal Tommy Urhaug
         
 

12.09. Day 5

     
         
Equestrian 10:00 - 12:00 Team Test - Grad IV Heidi Løken
  13:00 - 17:20 Team Test - Grad Ia Jens Lasse Dokkan + Birgitte Reitan
Sailing 13:00 - 16:00 Sonar + 2,4mR - race 1-2 Alex, Marie, Per + Bjørnar 
Swimming 11:45 - 11:55 S7 M 50m Butterfly Heats Andreas Bjørnstad 
  12:05 - 12:15 S5 W 50m Free Heats Sarah Louise Rung
  20:05 - 20:15 S7 M 50m Butterfly Final Andreas Bjørnstad 
  20:40 - 20:50 S5 W 50m Free Final Sarah Louise Rung
Table Tennis 10:00 - 10:45 SM5 Final/Bronze Match Tommy Urhaug
  12:45 - 13:30 SF8 Final/Bronze Match Aida Dahlen
         
 

13.09. Day 6

   
         
Boccia 12:30 - 14:30 B1 Ind Seeding matches Roger Aandalen
Equestrian 14:00 - 17:15 Ind Champ test  - Grad III  Ann Cathrin Lübbe
Sailing 13:00 - 16:00 Sonar + 2,4mR - race 3-4 Alex, Marie, Per + Bjørnar 
Shooting 09:30 - 11:15 R8 W 50m Rifle Qual Monica Lillehagen
  12:30 13:30 R8 W 50m Rifle Final Monica Lillehagen
  13:00 - 14:00 R5 Mix 10m AirRifle Qual Sonja Tobiassen + Heidi Sørlie Rogne
  15:15 - 15:45 R5 Mix 10m AirRifle Final Sonja Tobiassen + Heidi Sørlie Rogne
Swimming 10:05 - 10:15 S7 M 200m Medley Heats  Andreas Bjørnstad 
  17:50 - 17:57 S7 M 200m Medley Final  Andreas Bjørnstad 
         
 

14.09. Day 7

     
         
Archery 09:00 - 13:00 Compound Open - 1/16 Morten Johannessen
  15:00 - 17:00 Compound Open - 1/8 Morten Johannessen
  17:00 - 18:30 Compound Open - 1/4 + 1/2 Morten Johannessen
  17:00 - 18:30 Compound Open - Bronze + Gold Morten Johannessen
Boccia 10:00 - 12:00 B1 Ind Seeding matches Roger Aandalen
  17:00 - 19:00 B1 Ind Seeding matches Roger Aandalen
Cycling 13:30 - 16:00  C3 Time Trial Road Glenn Johansen
Equestrian 10:00 - 12:20 Ind Champ test - Grad IV Heidi Løken
Sailing 13:00 - 16:00 Sonar + 2,4mR - race 5-6 Alex, Marie, Per + Bjørnar 
Shooting 09:30 - 11:15 R6 Mix 50m Rifle Qual Amanda; Monica; Paul Aksel 
  11:45 - 12:15 R6 Mix 50m Rifle Final Amanda; Monica; Paul Aksel 
Swimming 09:55 - 10:10 S7 M 400m Free Heats Andreas Bjørnstad 
  10:25 - 1035 S14  M 100m Breast Heats Adam Ismael Wenham
  17:45 - 17:55 S7 M 400m Free Final Andreas Bjørnstad  
  18:20 - 18:25 S14  M 100m Breast Final Adam Ismael Wenham
         
 

15.09. Day 8

     
         
Boccia 10:00 - 13:00 B1 Ind Quarterfinals Roger Aandalen
  16:00 - 17:30 B1 Ind Semifinals Roger Aandalen
Equestrian 12:45 - 17:35 Ind Champ test  - Grad Ia Jens Lasse Dokkan + Birgitte Reitan
Sailing 13:00 - 16:00 Sonar + 2,4mR - race 7-8 Alex, Marie, Per + Bjørnar 
Swimming 09:50 - 10:00 SB6 M 100m  Breast Heats Andreas Bjørnstad
  10:55 - 11:05 SM5 W 200m  Medley  Heats Sarah Louise Rung
  17:50 - 18:00 SB6 M 100m  Breast Final Andreas Bjørnstad
  19:05 - 19:15 SM5 W 200m  Medley  Final Sarah Louise Rung
         
 

16.09. Day 9

     
         
Boccia 10:00 - 11:20 B1 Ind Bronze final Roger Aandalen
  12:30 - 14:00 B1 Ind Gold final Roger Aandalen
Cycling 09:30 - 12:00 C1-3 Road Race Glenn Johansen
Equestrian 09:00 - 10:00 Ind Freestyle test  - Grad III Ann Cathrin Lübbe
  10:10 - 11:10 Ind Freestyle test  - Grad IV Heidi Løken
  14:10 - 15:15 Ind Frestyle test  - Grad Ia Jens Lasse Dokkan + Birgitte Reitan
Sailing 13:00 - 16:00 Sonar + 2,4mR - race 9-10 Alex, Marie, Per + Bjørnar 
Swimming 11:25 - 11:35 S5 W 50m Back Heats Sarah Louise Rung
  20:30 - 20:40 S5 W 50m Back Final Sarah Louise Rung
         
 

17.09. Day 10

     
         
Sailing 12:00 - 18:00 Sonar + 2,4mR - Final race 11 Alex, Marie, Per + Bjørnar 
Swimming 11:18 - 11:28 S5 W 100m Free Heeats Sarah Louise Rung
  11:28 - 11:38 S14 M 200m Medley Heeats Adam Ismael Wenham 
  19:57 - 20:04 S5 W 100m Free Final Sarah Louise Rung
  20:20 - 20:27 S14 M 200m Medley Final Adam Ismael Wenham 

    Filer

    Ingen relaterte filer.